TVD

Компанія

Товариство з обмеженою відповідальністю «Т.В.Д.» працює на будівельному ринку з 1994 року. Основний вид діяльності Товариства – будівництво житлових і нежитлових будівель, будівництво інших споруд, діяльність у сфері інжинірингу.

З початку своєї діяльності компанія спеціалізувалась в основному на будівництві індивідуальних житлових будинків. З часом, реалізуючи стратегію розвитку, ТОВ «Т.В.Д.» розширило профіль своєї діяльності. На сьогоднішній день будівельна компанія успішно працює у сферах будівництва житла, офісних та складських приміщень, магазинів, кафе, ресторанів, готелів, закладів освіти, охорони здоров’я, спортивних комплексів…

Будівельна компанія «Т.В.Д.» - це динамічна структура, що об’єднує декілька підприємств у різних сегментах будівельної галузі – столярне виробництво, виробництво металевих виробів, транспортну дільницю та оператора на ринку оренди будівельної техніки. Це дозволяє нам максимально ефективно виконувати та реалізовувати всі поставлені завдання та проекти різного рівня складності.

Штат працівників компанії формують висококваліфіковані та досвідчені професіонали, які забезпечують виконання робіт на найвищому рівні з використанням сучасних практик будівництва.

Застосування кращих будівельних практик та технологій дає нам можливість гарантувати нашим клієнтами тільки найкращі умови співпраці та найвищу якість будівництва.


arrow_left
Брюховичі комплекс 07
Квартира Київ 09
Дерев'яний будинок 021
Офіс 027
Клініка Заблоцького 028
УКУ 034
Спортивний комплекс 037
arrow_right